Якщо ви регулярно п’єте спиртні напої, алкоголь може завдати шкоди організму-не відразу, але це поступовий процес. Щоденний наркотик може мати наступні дев’ять наслідків.

1. Працездатність мозку знижується

Відмирають нервові клітини, скорочується тканина мозку – це безпосередньо веде до зниження продуктивності пам’яті і здатності концентруватися, а в довгостроковій перспективі – до зниження інтелекту.

2. Обличчя виглядає опухлим

Якщо ви регулярно вживаєте багато алкоголю, шкіра з роками стає все більш пухкою і опухлою. Опукле потовщення носа важкооборотиме.

3. Підвищується ризик раку

Ризик раку, особливо в області рота і горла, а також в стравоході, збільшується – і знову багаторазово збільшується, якщо люди курять на додаток до вживання алкоголю.

4. Підвищується ризик проблем з серцем.

Є ризик підвищеного артеріального тиску, аритмій і запалень серцевого м’яза. Вино для захисту серця нікому не потрібно, набагато краще займатися спортом.

5. Печінка ослаблена

Кожна крапля алкоголю повинна розщеплюватися печінкою-це важка робота! Є ризик набряку, запалення, ожиріння печінки і цирозу печінки.

6. Репродуктивні органи пошкоджені

Вагітні жінки ставлять під загрозу життя майбутньої дитини. У чоловіків знижується рівень тестостерону, можлива імпотенція.

7. Пошкоджені периферичні нерви

Тремтячі руки (не тільки у наркоманів!) І хворобливі ділянки (наприклад, в ногах) можуть бути наслідками надмірного вживання алкоголю.

8. Підшлункова залоза пошкоджена

Підшлункова залоза порушує свою функцію, що порушує перетравлення жирів. Можливі хворобливі запалення, недостатність кровообігу і нирок.

9. Ослаблені шлунок і кишечник

Запалення слизової оболонки шлунка, а також рак виникає частіше, якщо людина вживає алкоголь регулярно. Крім того, порушується транспорт і всмоктування поживних речовин в кишечнику, і організм більше не отримує достатньої кількості життєво важливих поживних речовин.

Джерело: Times Now