Чоловікам для продовження життя рекомендується вживати певні продукти. Серед них – шпинат, горіхи, авокадо та інші.

Фахівці відзначають, що чоловіки часто схильні споживати ситну і білкову їжу, але хоча білок і є частиною здорової дієти, занадто зосереджуватися на ньому шкідливо, це може завдати шкоди іншим важливим поживним речовинам.

«Щоб підтримувати хороше здоров’я і розраховувати на довге життя, чоловікам потрібен не тільки білок. Щодня в їх раціоні повинні бути мінімум дві з половиною чашки овочів, дві чашки фруктів, від 30 до 38 грамів клітковини», – розповіла дієтологиня Саманта Кассетті на порталі Food News.

Спеціалістка радить представникам сильної статі обов’язково включити в своє харчування шість продуктів, які допоможуть їм отримувати потрібну кількість поживних речовин і залишатися здоровими якомога довше.

Чорниця. Свіжа або заморожена, вона містить потужні антиоксиданти, які допомагають організму боротися з окислювальним стресом, викликаним вільними радикалами, який може сприяти розвитку пухлин, раку, серцево-судинних захворювань, неврологічних порушень, хвороб легенів.

Лососеві. За даними Американської кардіологічної асоціації, чоловікам слід їсти рибу не рідше двох разів на тиждень, особливо жирну. Високий вміст омега – 3 жирних кислот в ній допомагає знизити ризик серцевих захворювань, які є однією з головних причин їх смерті.

Шпинат. Він багатий речовинами каротиноїдами, включаючи бета-каротин, лютеїн, зеаксантин. Дослідження в лабораторії показують, що ці сполуки можуть допомогти запобігти раку. Лютеїн і зеаксантин також допомагають захистити зір від шкідливого впливу синього світла, випромінюваного гаджетами. До того ж шпинат допомагає чоловікам запобігти зниженню когнітивних функцій у міру їх зрілості і старіння.

Горіхи. Іспанськими вченими було встановлено, що додавання жмені горіхів в щоденний раціон чоловіків покращує якість сперми, фертильність.

Авокадо. Завдяки корисним жирам і клітковині, його споживання покращує контроль цукру в крові, знизити рівень інсуліну після їжі, що служить профілактикою діабету 2 типу. Також його плоди допомагають чоловікам краще контролювати свою вагу в міру віку.

Едамаме. Велика небезпека для здоров’я чоловіків – це вікові проблеми з простатою. Рак передміхурової залози це другий за частотою діагностований вид раку серед чоловічого населення. Для профілактики даного захворювання корисно вживати едамаме (зелені незрілі соєві боби). Додатково чашка едамаме в стручках дасть організму велику кількість поживних речовин, включаючи клітковину, білок, магній, фолієву кислоту, залізо, калій.