Від раку, хвороб серця, втрати зору – і багатьох інших хвороб.

Овочі потрібно їсти щодня – щоб отримувати досить корисної клітковини, а також інших корисних вітамінів і мікроелементів. Практично будь-які овочі необхідні нашому здоров’ю, але є і справжні чемпіони, які варто їсти якомога частіше.

Цибуля

В свіжій цибулі дуже багато антиоксидантів, які допомагають боротися з негативним впливом вільних радикалів і підвищують стійкість до ракових клітин. Але пам’ятайте, що найбільшу користь приносить сира або маринована цибуля.

Кукурудза

Цей овоч корисний всім, але особливо — літнім людям. Дослідження підтвердило, що особливий антиоксидант лютеїн, яким багата кукурудза, допомагає запобігти розвитку сліпоти в літньому віці. Причому чим довше варилися качани, тим вищий вміст антиоксидантів.

Читайте також:  6 продуктів, які підвищать рівень тестостерону

Горох

Той випадок, коли розмір не має значення: в цих маленьких горошинах багато сполук, які допомагають знизити ризик розвитку раку шлунка. Їжте його щодня – свіжим, консервованим або приготованим іншим способом.

Білокачанна капуста

У звичайної капусті дуже багато вітаміну С — антиоксиданту, який здатний істотно знизити рівень «поганого» холестерину ЛПНЩ і запобігти ризик розвитку хвороб серця.

Броколі

А цей різновид капусти незамінна для боротьби з раком: як показало дослідження, п’ять порцій цього овоча в тиждень допомагають вдвічі знизити ризик розвитку раку сечового міхура. Їжте її частіше!

Продовження на наступній сторінці: 1 2
Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News