Агроном Єлизавета Тихонова розповіла, що майже вся свіжа рослинність навесні корисна. Все ж експерт назвала ягоди і фрукти, до яких слід придивитися в травні більш уважно.

Зараз на ринку дуже багато рослинності, але не всі продукти однаково корисні. Наприклад, кавуни і дині Єлизавета Тихонова не рекомендує купувати в травні, оскільки в зараз ще не настав сезон даних фруктів. Швидше за все, фермери використовують різні добрива і стимулятори росту, щоб виростити продукт, що робить його не тільки менш корисним, але і в деяких випадках навіть небезпечним.

Сьогодні слід звернути увагу на суниці. Ягода дуже корисна для здоров’я. Навіть застосування антибіотиків для збільшення зберігання продукту не сильно впливають на позитивні властивості суниці.

Читайте також:  3 ранкові звички, які зменшать ризик серйозного захворювання

Окрему увагу агроном приділила персикам і абрикосам. Дані фрукти повинні стояти на столі в кожній родині, оскільки вони багаті на різні вітаміни і мінерали. Все ж не варто забувати, що зараз в світі пандемія коронавірусу, тому важливо мити плоди. Можна навіть чистити фрукт перед вживанням, щоб звести до мінімуму можливі негативні наслідки.

Також дуже корисна зелень і рання капуста. Дотримання елементарних рекомендацій дозволить не тільки отримати максимум користі від продуктів, але і відновити імунітет після зими.