Навіть помірне вживання алкогольних напоїв представляє шкоду для здоров’я, як з’ясували британські вчені. І два келихи вина в день вже не можна вважати безпечною дозою.

В останні роки самі різні університети та наукові школи доводили, що від помірного вживання алкоголю здоров’ю людини не буде наноситися ніякої шкоди. І навіть навпаки, це піде на користь, так як у вині міститься цінний компонент ресвератол, корисний у справі профілактики хвороб серця, судин і пухлин.

Есперти з Лондонської школи гігієни і тропічної медицини переконалися в тому, що безпечної і тим більше корисної дози спиртного не існує. Навіть двох невеликих келихів вина в день вже достатньо для того, щоб завдати шкоди здоров’ю. А якщо людина хоче реально знизити ризик серцево-судинних хвороб і гіпертонії, то їй треба просто якомога менше пити.

“Ми виявили зв’язок між зниженням кількості спиртних напоїв і профілактикою хвороб серця, незалежно від того, чи був цей чоловік спочатку сильно або помірно питущим, – говорить автор дослідження професор Хуан Касас. – Навіть якщо ви вживаєте невелику кількість спиртного, то скорочення цієї дози все одно буде дуже корисним для вашого серця і судин “.

З цим згоден доктор Тім Шико – експерт-кардіолог з Університету Шеффілда. “Я не знаю, чи існує взагалі хоч якась користь від спиртного, навіть помірних доз, – каже він. – Люди весь час дотримуються рекомендацій учених, але сьогодні хтось сказав одне, а завтра – зовсім інше. Щоб захистити серце, людині краще взагалі не пити, а не експериментувати з дозами “.

Читайте також:  Названі фактори, які провокують заїди

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК АЛКОГОЛЬ ВПЛИВАЄ НА МОЗОК

ЯК АЛКОГОЛЬ ВПЛИВАЄ НА НАСТРІЙ?

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News