Американські експерти представили увазі 3 найпростіших способи поліпшення сексуальної продуктивності. Одним з рішень є вживання в їжу певних продуктів.

За словами сексологів, існує багато причин низького сексуального бажання чоловіків або жінок, і, в свою чергу, є деякі щоденні звички, які є вирішенням проблеми. Перша порада – представникам сильної статі рекомендується віддавати перевагу продуктам, які містять цинк, так як елемент грає роль в фертильності і поліпшенні якості сперматозоїдів. Серед варіантів: молюски, баранина, шпинат і яловичина. Zn також допомагає у виробленні тестостерону, який підвищує рівень лібідо і підтримує його на високій позначці.

Деякі чоловіки напружені, що відбувається через тиск життя і роботи, і це впливає на сексуальні здібності. Стрес можна зменшити, займаючись фізичними вправами. Свою ефективність в даному напрямку довела йога або інші дихальні практики. Вони допомагають людині позбутися від занепокоєння, перейти в режим розслаблення.

Наступний простий спосіб поліпшення сексуальної продуктивності – допомога другій половині по дому, враховуючи те, що дружина виконує величезну кількість обов’язків. Серед завдань: прибирання, приготування їжі та догляд за всіма членами сім’ї, а також щоденне відвідування роботи, що загрожує її фізичним виснаженням. Поділ повсякденних завдань призводить до гармонії, що відчувають обоє, тому бонусом служить підвищене лібідо як у чоловіка, так і жінки.