Експерти з Єгипту представили увазі 5 швидких способів усунення неприємного запаху з рота, що особливо актуально в майбутні новорічні свята, пов’язані з відвідуванням гостей. Одним з рішень є вживання моркви і яблук.

Неприємний запах з рота вважається поширеною проблемою, причиною якої може бути безліч факторів, серед них: неправильна гігієна порожнини рота, наліт на корені язика, вживання певних продуктів, шкідливі звички. Нерідко поясненням є захворювання шлунково-кишкового тракту. Якщо дане явище часто повторюється, бажано звернутися до фахівця для вирішення проблеми. Все ж перераховані способи допоможуть тимчасово впоратися з поставленим завданням.

Перша рекомендація – питво зеленого чаю, так як напій допомагає виводити токсини з організму, тим самим зменшуючи прояв небажаного явища. Полоскання рота розведеним яблучним оцтом не менш дієво, так як склад є прекрасним антисептиком, який вбиває бактерії. Дана міра при цьому допомагає впоратися із запальними процесами при простудних захворюваннях.

Читайте також:  Названо продукти , які активують очищення організму від токсинів

Експерти радять користуватися ополіскувачем, приготувати який можна самостійно. Для цього слід змішати одну столову ложку солі з двома лимонного соку, розбавивши водою. Вживання в їжу йогурту в свою чергу підтримує здоров’я травної системи і знижує ймовірність неприємного запаху з рота, що слід взяти до уваги. Швидким вирішенням проблеми є і перекус у вигляді яблука або моркви. Обидва продукти сприяють виробленню слини в роті і вимиванню бактерій.