ГоловнаНовини Здоров'яАмериканські експерти передбачили найсильнішу за 15 років епідемію грипу

Американські експерти передбачили найсильнішу за 15 років епідемію грипу

На території США та інших країн очікується найсильніша за останні 15 років епідемія грипу цієї зими. Про це заявили американські експерти з охорони здоров’я.

Вірус грипу

Фахівці пояснили, що на це вказує те, що широке поширення вірусів певних штамів почалося на кілька місяців раніше звичайного. Так, наприклад, ті інфекції, які «гуляють» тільки у весняні місяці, вже щосили заражають жителів південних штатів США. Так, в країні вже зафіксовано понад 1,7 мільйона випадків зараження грипом, 900 з яких закінчилися летальним результатом.

Експерти впевнені, що віруси не становлять небезпеки для літніх людей, але несуть серйозну небезпеку для тих, хто молодше п’ятдесяти років. Серед основних симптомів – висока температура, блювота, діарея.

Читайте також:  Названі способи знизити ризик розвитку слабоумства в старості

Американські лікарі не виключають, що сезон грипу досягне свого піку вже в грудні, що занадто рано. Зазвичай це не відбувається раніше лютого, пише портал MedicalXpress.

Крім того, під загрозу потрапляють не тільки американці, адже в зимові місяці, особливо під час Різдва і Нового року жителі США багато подорожують по світу. Таким чином, вони можуть заразити і інших людей.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News