На території США та інших країн очікується найсильніша за останні 15 років епідемія грипу цієї зими. Про це заявили американські експерти з охорони здоров’я.

Фахівці пояснили, що на це вказує те, що широке поширення вірусів певних штамів почалося на кілька місяців раніше звичайного. Так, наприклад, ті інфекції, які «гуляють» тільки у весняні місяці, вже щосили заражають жителів південних штатів США. Так, в країні вже зафіксовано понад 1,7 мільйона випадків зараження грипом, 900 з яких закінчилися летальним результатом.

Експерти впевнені, що віруси не становлять небезпеки для літніх людей, але несуть серйозну небезпеку для тих, хто молодше п’ятдесяти років. Серед основних симптомів – висока температура, блювота, діарея.

Читайте також:  Заради довголіття треба подвоїти рівень тренувань

Американські лікарі не виключають, що сезон грипу досягне свого піку вже в грудні, що занадто рано. Зазвичай це не відбувається раніше лютого, пише портал MedicalXpress.

Крім того, під загрозу потрапляють не тільки американці, адже в зимові місяці, особливо під час Різдва і Нового року жителі США багато подорожують по світу. Таким чином, вони можуть заразити і інших людей.