Американські лікарі з Медичного центру Health Line перерахували користь яєчного жовтка при щоденному вживанні. Однією з переваг продукту є зниження ризику розвитку онкологічних захворювань.

Як пояснюють медики з США, яєчний жовток містить антиоксиданти і протимікробні речовини, які зміцнюють імунну систему, що слід взяти до уваги особливо людям з ослабленими захисними силами організму. Дуже важлива перевага – продукт знижує ризик розвитку ракових захворювань, що пояснюється наявністю в ньому жирних кислот Омега-6, які зменшують запальні процеси в організмі, що в позитивному ключі позначається на стані здоров’я.

У списку достоїнств підтримувати функціонування очей, мінімізація ймовірності дегенерації жовтої плями і катаракти завдяки вмісту в яйцях лютеїну, антиоксиданту, що веде активну боротьбу з вільними радикалами.

Читайте також:  Інтернет-знайомства: суперефективний метод чи випадкова удача?

Яєчні жовтки при цьому сприяють поліпшенню щільності і еластичності кісток, що важливо для людей з остеопорозом. Одним з найбільш важливих їх переваг є підтримка правильного виробництва крові.

При щоденному вживанні поліпшується і обмін жирів, вуглеводів і білків в організмі. Хоча вони містять холестерин, останній покращує роботу серцево-судинної системи і підтримує нормальний рівень кров’яного тиску.

Жовтки при цьому має високу здатність покращувати здоров’я кишечника і сечового міхура зі зниженням ризику утворення каменів. Їх вживання сприятливим чином впливає і на роботу головного органу центральної нервової системи, що пов’язано з кращою концентрацією уваги, додали медики з США.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News