Єгипетський доктор і експерт з харчування Халід Юсуф розповів про важливі переваги зеленої кави. Наприклад, продукт захищає від ожиріння і бореться з процесами старіння в організмі.

Сировина являє собою зерна звичної чорної кави, які не обсмажені і не пройшли термічну обробку, пояснив Халід Юсуф, що вказує на більше збереження корисних речовин. Всього чашка напою в день дозволяє успішно втрачати зайву вагу завдяки вмісту в складі хлорогенової кислоти, яка, як показали останні дослідження, стимулює обмін речовин. Бонусом служить спалювання жиру і насичення організму корисними антиоксидантами.

Наступна перевага – зелена кава збільшує кровотік у венах і артеріях, запобігає їх затвердінню, а також допомагає крові досягати тканин, запобігаючи серцевим захворюванням, що пов’язано зі значним ризиком зниження серцевого нападу.

Зелена кава веде боротьбу з вільними радикалами, які впливають на шкіру, і знижує відсоток їх активності. Отже, напій допомагає зменшити появу ознак передчасного старіння, що слід взяти до уваги людям після 40 років, зазначив Халід Юсуф. Що не менш важливо, сирі кавові зерна сприяють зволоженню і покращують зовнішній вигляд шкірного покриву, в результаті чого людина після випивання складу виглядає більш «свіжою».

Суть в тому, що дар природи багатий жирними кислотами, в числі яких лимонна, фолієва, арахідонова, остання особливо важлива для спортсменів, так як відповідає за процеси запалення в м’язовій тканині. Вітамін B9 ж дуже важливий для обох статей, так як він сприяє нормалізації емоційного фону, підтримує роботу імунної та серцево-судинної систем.