Згідно з даними WebMD, при дотриманні здорової дієти жир на животі йде першим. Експерт з харчування та власник Melissa Mitri Nutrition Мелісса Мітрі перерахувала продукти, які вважаються найефективнішими у плані спалювання жиру на животі.

Фахівці WebMD зазначають, що жир на животі може зашкодити здоров’ю. Пов’язано це з тим, що такий жир (вісцеральний) знаходиться глибше за звичайний і охоплює органи. Також через нього можуть розвиватися такі хвороби, як цукровий діабет 2 типу, серцево-судинні захворювання, підвищений кров’яний тиск, старече недоумство, рак молочної залози та товстої кишки. пише Eat This, Not That.

Ось які продукти допоможуть цьому всьому запобігти.

Яйця. Вони вважаються одним із найякісніших джерел білка. У порівнянні з вуглеводами і жирами білок не такий калорійний, а ще він дозволяє довше залишатися ситим.

Авокадо. Згідно з результатами наукових досліджень, авокадо сприятливо впливає на розподіл жиру на животі у жінок. У науковій роботі, опублікованій у Journal of Nutrition, йдеться, що жінки, які їли щодня авокадо, помітили зменшення кількості жиру на животі.

Гострий перець. До його складу входить капсаїцин. Він дозволяє придушити апетит та спалити більше жиру.

Капуста калі. Одне дослідження 2022 показало, що ті, хто їсть більше такої капусти, втрачають більше ваги. До того ж калі поживна, низькокалорійна та ситна.

Ягоди. На гени, пов’язані з накопиченням та спалюванням жиру в організмі, впливають чорниця, ожина, полуниця.