ГоловнаНовини Здоров'яНазваний фрукт, який ефективно знижує рівень «поганого» холестерину

Названий фрукт, який ефективно знижує рівень «поганого» холестерину

Вживання яблук є простим, але ефективним способом знизити холестерин ЛПНЩ. Високий рівень «поганого» холестерину ЛПНЩ в крові асоціюється зі схильністю до інфарктів і інсультів, оскільки саме холестерин цього типу має властивість налипати на стінки артерій і приводити до атеросклерозу.

яблука

Таким чином, вживання двох яблук в день може не тільки допомогти знизити рівень «поганого» холестерину ЛПНЩ, але й запобігти небезпечним для життя серцево-судинним патологіям. Про це заявили вчені з Великобританії, повідомляє The Times Hub.

За даними видання, британські фахівці залучили до експерименту 40 осіб. Дослідження проводилося протягом восьми тижнів. Протягом цього часу учасники з’їдали по два яблука в день, після чого лікарі перевіряли у них вміст «поганого» холестерину в крові. Підводячи підсумки випробувань, медики констатували, що регулярне вживання яблук сприятливо позначилося на стані судин і серця у учасників.

Читайте також:  Вчені з США відкрили новий ефективний спосіб повернути молодість

“За рахунок дії органічних сполук в яблуках кількість хворих артерій в організмі людей, які їх їли, зменшилася на 4%. Крім того, кровоносні судини учасників стали гнучкими і менш напруженими”, – поділилися дослідники.

Автори роботи порадили вживати по два яблука в день, щоб очищати артерії від «поганого» холестерину. Звичка їсти яблука знижує ризик розвитку гіпертонії і серцевого нападу, констатували вони.

У той же час фахівці рекомендують вживати яблука окремо від інших прийомів їжі, щоб уникнути бродіння і гниття їжі в шлунку.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News