Не снідайте до 11:00 ранку, якщо ви хочете позбавитися зайвої ваги. Вчені з Королівського коледжу Лондона встановили, що перший прийом їжі потрібно проводити пізніше, оскільки через сучасний спосіб життя багато людей обідають мало не ввечері.

Погана новина для всіх любителів раннього сніданку – виявляється, ранковий прийом їжі потрібно перенести на якийсь час після 11:00. Якщо з ранку ви зачекаєте кілька годин до прийому сніданку, це допоможе вам у боротьбі із зайвою вагою, як встановили британські вчені.

Подібне пов’язано з тим, що більшість людей тепер обідають і вечеряють значно пізніше, ніж попередні покоління, і останній прийом їжі нині відбувається близько дев’ятої вечора.

Якщо ми прийматимемо сніданок об 11:00, то цим буде досягнуто 14-годинне вікно голодування, а воно, як показують наукові спостереження, є найздоровішим способом прискорити метаболізм і досягти втрати ваги. Іншими словами, між вечерею та сніданком має пройти не менше 14 годин, і в цей проміжок людина не повинна їсти.

Якщо ви наслідуватимете цю стратегію переривчастого голодування протягом хоча б декількох місяців, то зможете легко схуднути на 2-5 кг, як показує дослідження. Проте значна кількість людей все-таки вважають за краще приймати їжу якомога раніше. І в цьому випадку досягти того самого вікна в живленні практично неможливо.