Звучить незвично, але біг спиною назад має ряд переваг для здоров’я, включаючи більш ефективне спалювання калорій і схуднення.

Інструктор з фітнесу Фіона Хоукер розповіла в інтерв’ю Express Health, що біг спиною назад може бути незвичним, але ефективним способом схуднення. Вона зауважила, що “класичний” біг є однією з форм фізичних вправ, що сприяє більш інтенсивному спалюванню калорій, ніж, наприклад, звичайна ходьба. Крім того, є дані про те, що регулярні пробіжки здатні знижувати ризики хвороб серця або діабету 2 типу.

Коли людина займається бігом спиною назад, деякі ефекти бігу посилюються.

“Біг у зворотному напрямку” може здатися чимось незвичайним, але це більш ефективна форма вправ, яка може допомогти вам скинути більше ваги”, – повідомила Фіона Хоукер.

Читайте також:  Лікарем названо причини підвищеної сонливості

За словами фітнес-тренера, такий біг інтенсифікує спалювання калорій, оскільки людині, що біжить “задом наперед”, потрібно приблизно на 30 відсотків більше енергії, ніж при звичайній пробіжці.

“Біг спиною назад складніше у виконанні і вимагає більше зусиль для переміщення з однієї точки в іншу, що підсилює роботу м’язів”.

На думку експерта, подібна форма навантажень може покращувати функціонування серця і легенів, а також покращує здатність володіти тілом, підтримувати його баланс, хорошу поставу.

У той же час, щоб займатися таким бігом «у зворотному напрямку», важливо бути застрахованим від зіткнень. Тренер порадила починати на біговій доріжці і не відразу з бігу, а з ходьби спиною назад, поступово збільшуючи темп руху.

Читайте також:  Пози для сну, яких слід уникати - стрес для хребта