Біолог з Вашингтонського університету в США Мітчелл Лі заявила, що недоїдання запобігає багатьом хворобам. Вкрай важливим є можливість даного способу харчування уповільнити процес природного старіння людського організму.

Американський біолог заявляє, що обмеження в різних продуктах запускає механізм, що регулює обмін речовин. Спеціалістка вивчила вплив низьковуглеводної, кетогенної і низькобілкової дієт.

До уваги також бралися періодичне голодування і прийом їжі з обмеженням за часом. В результаті біолог виявила несподіваний секрет молодості і здоров’я.

В ході експерименту над лабораторними щурами вчений помітила, що найбільше життя тваринам продовжував режим харчування, який лише імітував голодування. Таким чином, низьковуглеводна дієта і періодичні обмеження в їжі можуть забезпечити здорове і тривале життя.

Читайте також:  5 ключових порад, як жити довше у літньому віці

Вкрай важливим моментом є необхідність враховувати вплив на організм тих чи інших продуктів. Слід віддавати перевагу здоровому способу життя, відмовляючись від жирної, смаженої і пересолодженої їжі. Необхідно включити в щоденний раціон фрукти, ягоди, овочі, цитрусові і горіхи.

Джерело: forskning.no