Британські експерти представили увазі 10 найбільш ранніх ознак раку у чоловіків. Одним із знаків є печія, що сигналізує про можливе злоякісне новоутворення, пов’язане зі шлунком або горлом.

Представникам сильної статі варто розуміти, що часте сечовипускання не завжди свідчить про збільшену простату, висока ймовірність, що це може бути рак. Сюди ж відноситься підтікання сечі. Якщо до даних ознак приєднуються: біль в попереку, дискомфорт в прямій кишці, стегнах або в області малого тазу, то ймовірність недуги в рази підвищується.

Поява на яєчках шишок, зміна їх товщини і ваги повинна бути в обов’язковому порядку досліджена, причому це стосується частіше молодих людей.

Кров в стільці є одним з ранніх ознак раку кишечника, що має особливо насторожити в поєднанні з підвищенням частоти походів в туалет і частими запорами.

Кров в сечі може мати зв’язок зі злоякісним утворенням в сечовому міхурі або нирках. Не варто залишати без уваги зміни в стані шкіри на пенісі, що нерідко проявляється у вигляді червоного і білого плями, бархатистої висипки під крайньою плоттю, зміну кольору, ущільненнях.

Це перші симптоми смертельного раку статевого члена, що найчастіше закінчується ампутацією. При прогресуючій стадії з’являються: неприємний запах, виразки, запалення.

Як і у випадку з жінками, поява ущільнень в області грудей є ключовим попередженням. Не можна ігнорувати вивернуті соски, рідину, що сочиться з них, висип, почервоніння, шишки в пахвовій западині.

У свою чергу задишка і відкашлювання мокротиння з ознаками крові може бути ознакою небезпечного ураження легень. Якщо печія проявляє себе досить часто, не виключається злоякісне новоутворення в горлі і шлунку.

Різка втрата більше 4,5 кг є однією з перших ознак раку підшлункової залози, шлунка, стравоходу або легенів. Якщо має місце почуття «втоми до кісток», що впливає на повсякденне життя, то це може бути будь-яким видом небезпечної недуги. Якщо родимки на тілі стали міняти форму, кровоточити, виділяти рідину, є ризик раку шкіри.