Україну в кінці листопада накриє сильна магнітна буря, її пік триватиме два дні, а в цілому ж сонячна активність буде спостерігати протягом п’яти днів.

Про це свідчать дані лабораторії рентгенівської астрономії Сонця ФІАН. Так почнеться збудження магнітосфери 20 листопада.

Сильна магнітна буря рівня G1 накриє Землю 21 числа і триватиме 22 листопада. 23 і 24 листопада магнітосфера залишиться збудженою, після чого активність сонця почне спадати.

Протягом п’яти днів метеочутливі люди будуть відчувати нездужання. Серед симптомів можуть бути головні болі, підвищений тиск, слабкість. Щоб поліпшити свій стан, медики радять дотримуватися режиму сну, відмовитися від алкогольних напоїв, не переїдати, а також більше часу проводити на свіжому повітрі.

Читайте також:  Три продукти, відмова від яких збереже ясна здоровими

За кілька днів до початку магнітних бурь фахівці радять виключити з раціону солодке і смажене – така їжа впливає на метаболізм, може згущувати кров і знижувати стресостійкість.

Магнітна буря в листопаді 2019

Для зміцнення серця і судин рекомендуються продукти, багаті магнієм (сухофрукти, печена картопля) і калієм (морська риба).

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News