Домашні засоби дуже ефективні при природному лікуванні бородавок, оскільки в першу чергу вони не представляють серйозної проблеми зі здоров’ям. Тим не менш, консультація з фахівцем завжди рекомендується.

Чистотіл

Чистотіл одна з кращих лікарських рослин для лікування шкірних захворювань. Коли ми ріжемо шматочок чистотілу, він звільняється від молочної речовини, яку треба наносити на бородавки. Робіть це один раз в день і покривайте проблемну область.

Кульбаба

Кульбаби є ще одним трав’яними ліками, що використовується для лікування бородавок. Коли вона зацвіте, ми повинні обрізати основу стебла квітки, що також призведе до утворення молочної речовини. Ми будемо застосовувати її два рази на день.

Читайте також:  Профілактика застуди: експерт назвав способи, які допомагають її зупинити

Інжир

Коли ми розріжимо інжир, бажано зелений, з його плодоніжки вийде густе білувате молоко. Наносити його на бородавку, два рази в день протягом десяти днів.

Горіх кеш’ю

Саме кеш’ю дуже ефективний для природного лікування бородавок, в основному олії, одержуваної з шкаралупи. Властивості якої особливо подразнюють і тому буквально розчиняють бородавки.

Ви можете нанести цю олію ватним тампоном і залишити її на півгодини три рази в день. Але варто бути уважним так як шкіра дуже чутлива, і олія може пошкодити її.

Календула

Календула це традиційні ліки з натуральних ліків для лікування бородавок, з активними інгредієнтами, що містяться в соку листя. Особливо ефективні в якості прямого лікування, хоча також сік, отриманий з її коренів, забезпечує хороші результати.

Читайте також:  Лікарі розповіли, яка помилка робить їжу шкідливою для організму

Для проведення процедури беруть жменю листя календули і поміщають в миску з теплою водою. Дають постояти протягом 15 хвилин, проціджують і потім змішують, отримуючи таким чином рослинну м’якоть.

Яка буде використовуватися в якості пасти для місцевого використання. Тривалістю одну годину, два рази на день і протягом двох тижнів.

Цибуля

Цибуля, теж є панацеєю як натуральні ліки. Так як вона лікує велику кількість хвороб. І природно, лікує бородавки, тому що вона дуже багата природними антибіотиками і противірусними речовинами.

З’єднання цибулі дратують і стимулюють кровообіг, тому їх дія дуже швидка.

Її потрібно застосовувати, як і в попередньому випадку, втираючи або укладаючи сік ватним диском кілька разів в день, а також на ніч. Але важливо оцінити область, де вона застосовується. Оскільки, якщо шкіра дуже чутлива, це може викликати серйозне роздратування.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News