Ольга Родіонова зазначила, що організм постійно посилає людині різні сигнали. Багато хто їх ігнорує і списує на випадковість, але прості на перший погляд симптоми можуть говорити про наявність серйозних хвороб. Так, фахівці виявили 7 ознак, що вказують на важливість відвідування невролога.

Першим симптомом є слабкість, що різко з’явилася в руці або нозі. Такі стани можуть попереджати про інсульт, що насувається, склероз і міастенію. Оніміння кінцівок, стоп, рук або навіть тулуба може приховувати за собою захворювання центральної та периферичної нервової системи. Третім симптомом є постійний головний біль. Тут дуже важливо відвідати лікаря, оскільки це може означати інфекції чи пухлину мозку.

Наступною ознакою Родіонова назвала порушення координації та запаморочення. Дані симптоми також можуть приховувати під собою інсульт, розсіяний склероз та аутоімунні захворювання. Також, якщо в людини почалося стрімке погіршення пам’яті, їй слід перевірити наявність тривожних і депресивних розладів. Різке погіршення зору може свідчити про прояв невриту зорового нерва та інших хвороб. До фахівця слід звернутися також, якщо постраждало одне око, оскільки експерти в цьому випадку не заперечують інсульту.

І остання ознака – це біль у хребті. Звертатися до невролога слід особливо після того, як інші лікарі виключили захворювання за своїм профілем.