Будь то пробудження вранці після нічної прогулянки або повернення після ранкової пробіжки, є небагато речей, які люди бажають більше, ніж шматочок м’яса та вуглеводів разом із якимось напоєм із кофеїном. Хоча це може бути нагородою за пробіжку на дистанції або полегшити біль від завданих збитків, це також може збільшити ризик розвитку раку у когось, особливо якщо це чоловік.

Однією з найвпливовіших є звички життя; маючи на увазі такі фактори, як дієта, активність та такі дії, як куріння чи вживання алкоголю. Хоча ці фактори перебувають під контролем багатьох, є й такі, які не підвладні, наприклад, стать. Наприклад, деякі види раку можуть виникнути у деяких цис-чоловіків, а у цис-жінок ні через їх біологічні відмінності.

Рак передміхурової залози – найсмертельніший вид раку у чоловіків – є прикладом одного з цих видів раку.

Один із продуктів, яких лікар рекомендує уникати – бутерброди з переробленим м’ясом.

Бутерброди з беконом містять багато солі, жиру та обробленого м’яса; інгредієнти, пов’язані з раком простати.

Нове дослідження дійшло висновку, що «підвищене споживання» «всього м’яса» та «переробленого м’яса» може бути пов’язане з вищим ризиком раку простати.

Дієти з високим вмістом цукру, насичених жирів і солі, які зазвичай містять мало вітамінів та мінералів, пов’язані з підвищеним ризиком раку простати.