Кардіологи з Америки визначили, який продукт є найбільш шкідливим для тіла людини.

В якості об’єкта дослідження лікарі з Американської асоціації серця обрали дієтичну газовану воду на основі цукрозамінників.

Вчені з США говорять, що потрібно повністю виключити зі свого раціону дієтичну солодку воду. Вона викликає ризик виникнення недоумства та інсульту.

– Якщо в день людина споживає одну банку газованої води, в якій немає цукру, то вона тим самим він сам в три рази збільшує ризик виникнення у себе інсульту. А в 2,9 рази підвищує ризик розвитку слабоумства, – заявив керівник дослідження у своєму звіті.

Всі знають, що дієтична газована вода замість цукру містить у собі підсолоджувачі начебто аспартама (замінник цукру (харчова добавка E951). У тілі це з’єднання, наприклад, розпадається на фенілаланін (незамінна амінокислота), аспарагінову кислоту (одна з 20 протеіногенних амінокислот організму) і метанол (найпростіший одноатомний спирт, безбарвна отруйна рідина, контамінант), токсичний для організму.

Аспартам може збільшуватись у головному мозку, що викликає аномальну активність нейронів. Він дає велике токсичне навантаження на печінку, а також сприяє акумуляції токсичних речовин в шлунково-кишковому тракті. Газована вода небезпечна і через підвищену кислотність, що викличе запалення, руйнування тканин, а значить і раннє старіння.