Чай каркаде не тільки дуже смачний, а й корисний напій, що благотворно впливає на здоров’я людини. Він сприяє схудненню та захищає від старіння. Про важливість використання квіток розели розповіли медики.

У гібіскусі міститься мінімальна кількість калорій. При цьому він багатий на калій, натрій, кальцій, залізо, магній та вітамін С. Чай із каркаде сприяють зниженню рівня ліпідів у крові, що підтверджується науковими дослідженнями.

Вже за місяць у хворих на діабет спостерігалося падіння рівня «поганого» холестерину. Крім цього, напій сприяє зниженню ваги. Також чай із гібіскусу рекомендується приймати для профілактики анемії та серцево-судинних захворювань.

Напій містить антоціани, які допомагають запобігти надмірному згортанню крові та виникненню її згустків у судинах. Також чай із каркаде запобігає утворенню каменів у жовчному міхурі.

Крім цього, гібіскус використовується як косметичний засіб. Він чудово підходить для догляду за обличчям. Використовують напій для протирання шкіри.

Він позбавляє в даному випадку від сухості та акне. При вживанні чай з каркаде запобігає раку, уповільнює старіння і захищає судини.