Чай пуер може надавати позитивний вплив на здоров’я завдяки вмісту в ньому кофеїну, поліфенолам, амінокислотам та іншим корисним елементам. Деякі дослідження підтвердили, що цей напій благотворно впливає на показники цукру в крові.

Щоб вивчити користь пуера, вчені провели системний огляд літератури та метааналіз даних. Результати досліджень зі статей, відібраних для системного огляду, підтвердили, що ряд інгредієнтів чаю пуер дійсно знижують рівень цукру в крові.

При цьому в декількох дослідженнях проводилися експерименти, які підтверджували, що вживання пуеру може допомогти не тільки регулювати, але і підтримувати адекватний рівень цукру. Однак ні в одній з цих статей не були вказані конкретні інгредієнти, відповідальні за зниження показника, як і механізми їх дії.

Читайте також:  Ось чому корисно приймати ванну щодня

Також в ході метааналізу досліджень фахівці прийшли до висновку, що пуер може контролювати рівень цукру в крові у людей з діабетом. А у мишей з діабетом, яким давали пуер, показник значно знижувався через 21 день.

У висновку фахівці підкреслили, що для вивчення позитивного впливу напою на рівень цукру в крові необхідно провести більше досліджень на тваринах або клінічних випробувань на людях. “Ми рекомендуємо зацікавленим дослідникам розглянути можливість подальших досліджень чаю пуер і його ролі в зниженні рівня цукру в крові”, – відзначили вчені.