Лікарі назвали основні симптоми, що вказують на цироз печінки, який починається. За їх словами, лікування пройде швидше і більш успішно, якщо своєчасно помітити хворобу.

Печінка – єдиний орган людини, який має здатність регенерувати свої клітини. Він може повністю відновиться навіть при сильних ураженнях. Однак це відбувається лише при дотриманні певних правил. Наприклад, цьому процесу сприяють деякі лікарські засоби і спеціальний раціон харчування, але при цирозі печінка не здатна самовідновлюватися. У подібному випадку лікування слід починати якомога раніше.

За твердженнями медичних працівників, в більшості випадків дане захворювання виникає при зловживанні алкогольними напоями, проте іноді воно може з’являтися на тлі серцевої недостатності та інтоксикації небезпечними речовинами. Перша стадія цирозу може ніяк себе не проявляти. Основними симптомами в цей період вважаються яскраво виражена на шкірі сітка з судин, різке зменшення маси тіла, періодична нудота і блювота, а також гострий біль в правій частині живота і занепад сил.

Найчастіше хворі приймають перераховані вище симптоми за наслідки вживання жирної їжі, стресу і переїдання. Фахівці відзначають, що при цирозі такий стан спостерігається постійно. Для визначення справжньої причини цього необхідно обов’язково звернутися за медичною допомогою до лікаря.