За словами фахівців, причиною частого сечовипускання може виявитися як зловживання кофеїном, так і приховане від очей захворювання, наприклад, цукровий діабет.

Медики констатують, що для здорової людини нормально мочитися до 8 разів на день. Якщо він п’є багато води, то частота сечовипускання може збільшуватися до близько 10 разів за добу. Помітивши, що відвідування туалету останнім часом стало більш частим, насторожитеся – це може бути ознакою патології, яка вміло маскується в організмі і проявляється тільки даними симптомом.

Експерти назвали причини, які можуть ховатися за частим сечовипусканням, про це повідомляє портал про здоров’я The Health Site.

Читайте також:  Як за одне миття покращити зовнішній вигляд волосся: 4 поради професіонала

Діабет. Підвищена потреба спорожняти сечовий міхур може бути ранньою ознакою діабету 1 і 2 типу. При розвитку даного захворювання в крові накопичується цукор, який змушує нирки посилено фільтрувати його надлишок, виводячи надлишки глюкози з уриною.

Інфекція сечовивідних шляхів. Вона виникає в результаті бактеріального ураження сечовидільної системи-це теж може призводити до частого сечовипускання через підвищеного роздратування, спровокованого запаленням її слизової.

Камені в нирках або сечовому міхурі. Ці камені є результатом накопичення кристалів з мінералів і білків, що містяться в сечі. У більшості людей камені асоціюються з виснажливою болем, але камені, розташовані поруч з сечовим міхуром, можуть не викликати больових відчуттів, змушуючи вас лише частіше мочитися. В основному, вони видаляються самостійно за допомогою ліків і споживання води.

Читайте також:  Усього один поживний елемент здатний продовжити життя

Інтерстиціальний цистит. Ця причина також відома як синдром хворобливого сечового міхура, який проявляється відчуттями болю і дискомфорту під час наповнення сечового міхура. Також даному хронічного порушення властиві нестерпні позиви, виділення сечі малими порціями, нічні пробудження. Як такого ліки і методу лікування цієї проблеми не існує.

Доброякісна гіперплазія простати. Говорячи по-іншому, збільшення простати. Це часта причина посиленого сечовипускання у чоловіків старшого віку.

Психологічні проблеми. Люди, яким властиві тривожність і невроз, часто скаржаться на надмірне сечовипускання. Яка саме причина ховається за цим, досі точно невідомо.

Інші фактори. Крім вживання занадто великої кількості рідини, роботу сечового міхура стимулюють алкоголь, кофеїн, констатують фахівці.

Читайте також:  Instagram серйозно підриває впевненість у собі