Каша. Сама назва звучить не дуже апетитно, а смак залишає бажати кращого – це типова помилка багатьох. Насправді, каша дуже корисна, а то, якою вона буде на смак, залежить виключно від того, як її приготувати.

Сумнівно, що знайдеться людина, яка ніколи не їла кашу. Її не тільки подають на сніданок, але і використовують як гарнір.

Зазвичай на сніданок подають вівсяні або кукурудзяні пластівці, приготовані на молоці або воді. Така каша має клейку текстуру-густіше рідини, але не тверда. Завдяки цьому вона дуже легко засвоюється, тому її рекомендують людям з різними захворюваннями. Крім швидкого засвоєння, каша забезпечить організм вітамінами і подарує бадьорість на весь день.

Читайте також:  Чи можна заразитися лупою

Час приготування залежить від того, яку крупу людина вирішила використовувати в якості основи для каші. Для таких круп, як манка, овес, ячна процес приготування займає не більше п’яти хвилин. З рисом, гречкою, перловкою доведеться повозитися. Для таких круп приготування становить від десяти хвилин і вище.

Сама по собі готова каша є практично позбавленою смаку. Саме тому багато хто вважає її несмачною. Насправді, це як чистий аркуш паперу – людина може додати в кашу практично все, що захоче. Насіння, горіхи і сухофрукти – дуже корисні варіанти, які можуть дати енергію на весь день.

Читайте також:  Вчені розповіли, як сидяча робота впливає на серце

Ласуни можуть додати варення, сиропи, шоколад – виходить дуже смачно. Головне – не переборщити. Одна з кращих речей в каші – це її доступність і низька вартість.

Людина може приготувати її практично в будь-якій точці світу. Для багатьох людей каша є основним продуктом харчування. Встановлено, що ті, хто вживає кашу щодня, менше схильні до різних захворювань.