ГоловнаНовини Здоров'яАгресивний і майже не лікується: Названо особливості раку головного мозку

Агресивний і майже не лікується: Названо особливості раку головного мозку

Медики розповіли про особливості раку головного мозку, що є однією з найагресивніших форм онкології. Небезпека його ще й в тому, що він практично не піддається лікуванню.

Пухлина в мозку

Сучасна медицина навчилася протистояти багатьом видам раку або хоча б помітно продовжувати життя пацієнтів з мінімальною кількістю симптомів. Рак мозку вважається досить рідкісним, на нього припадає лише 2% від загального числа злоякісних пухлин. Швидкість поширення недуги відрізняється в залежності від виду, найбільш небезпечною називають гліобластому, коли показники виживання залишають бажати кращого.

Такі пухлини стрімко ростуть, і здатні збільшуватися в розмірах чи не через кожні 50 днів. Процес іноді настільки швидкий, що кровоносні судини просто не встигають здійснювати своєчасне транспортування крові всередину. Це має на увазі, що ядро у гліобластоми вмирають, але рак при цьому продовжує своє розмноження.

Читайте також:  Популярні і здорові продукти харчування можуть виявитися смертельно небезпечними

При раку мозку фактори образи життя практично не впливають на ріст пухлини. При цьому виді онкології п’ятирічна виживаність не перевищує 20% випадків захворювання, але при гліобластомах показник падає до 5%. В середньому з моменту постановки діагнозу людина живе ще 15 місяців.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News