Вчені розповіли, що такі продукти можуть бути оброблені хімікатами, а до того ж вони швидше псуються.

Зараз майже у всіх магазинах можна знайти миті овочі, зелень, фрукти. Є очищені плоди, варена картопля і навіть готові набори для якихось страв. З одного боку, це дуже зручно – не потрібно витрачати час на підготовку. Але у таких продуктів багато мінусів.

Перш за все, у таких продуктів досить короткий термін придатності. Особливо після того, як ви розкриєте упаковку. Найчастіше чищені овочі та фрукти продаються невеликими упаковками, але все ж варто враховувати, що їх потрібно використовувати протягом доби після розтину.

Не можна гарантувати, що виробник не використовував для обробки хімічні речовини. Навіть миту картоплю можуть обробляти таким чином, тому рекомендується купувати бульби, на яких помітні сліди грунту.

Крім того, миттям можна повернути приємний вигляд продуктам, які вже почали втрачати привабливість. Їх можна натерти для блиску і знову викласти на вітрину. Тому рекомендується ретельно оглядати овочі та фрукти перед покупкою.

Порізані фрукти і овочі, у вигляді нарізки або салату, це хороший корисний перекус. Потрібно тільки стежити, щоб нарізка була свіжою – не більше чотирьох годин при зберіганні в герметичній упаковці в холодильнику.