Згідно з новим дослідженням Університетського коледжу Лондона, дитячі бумери та покоління X мають найбільший ризик психічних розладів у середньому віці.

Дослідження, опубліковане в журналі Psychological Medicine, показує, що 20% народжених у 1970 році, частина покоління X, 19% дитячих бумерів, народжених у 1946 році, і 15% дитячих бумерів, народжених у 1958 році, зазнали найвищого рівня стресу у дорослому віці, коли їм було від 40 до 50 років, включаючи симптоми депресії та тривоги.

Вчені проаналізували дані, зібрані за останні чотири десятиліття про більш ніж 28 тис. дорослих, які брали участь у трьох британських когортних дослідженнях.

Вони вивчили звіти учасників про їх психічне здоров’я у віці від 23 до 69 років, щоб зрозуміти рівень психологічного стресу в зрілому віці і те, як вони розрізнялися між поколіннями.

У всіх трьох когортах і в будь-якому віці рівень психологічного стресу серед жінок був вище, ніж серед чоловіків.

“Психічному здоров’ю в підлітковому і старшому віці, як правило, приділяється набагато більше уваги, ніж в середньому віці, незважаючи на те, що дорослі особливо вразливі до психічних захворювань. Наше дослідження передбачає, що слід приділяти підвищену увагу виявленню та лікуванню відповідних захворювань», – зазначає співавтор дослідження, доктор Давид Гондек.