ГоловнаНовини Здоров'яЧому психічні розлади не помітні іншим людям?

Чому психічні розлади не помітні іншим людям?

Напевно, кожен знає, що в світі існує величезна кількість людей з психічними відхиленнями. Проте розрізнити їх не так-то просто: пройшовши повз такої людини в натовпі, ви навряд чи відрізните її від інших. Вченим вдалося з’ясувати, чому так відбувається.

Мозок

Дослідженням у цій сфері займалися наукові фахівці з Нью-Йоркського університету. Експерти провели опитування, в якому задіяли 187 пар студентів. Всі вони були сусідами по кімнаті. Дослідники помітили, що респонденти бачать зміни в поведінці і настрої у однолітків, з якими живуть, але вони не розуміють, наскільки сильний стрес відчувають їх сусіди.

Як з’ясувалося, серед молодих людей все більше проявляються психічні розлади. За словами експертів, після закінчення школи багато студентів стикаються з рядом проблем — сильний тиск і необхідність стати самостійними, що провокує утворення стресу. Також кожен п’ятий є володарем психічних розладів. Майже у 75 відсотків людей перший епізод психічного розладу трапляється у віці до 24 років.

Читайте також:  5 простих способів спалювання калорій

Більше 62 відсотків опитаних в результаті відраховуються самі або піддаються відрахуванню. Це пов’язано з їх психічним здоров’ям. Більшість не розуміють і не відчувають, що можуть отримати допомогу у вузі. А 34 відсотки студентів поскаржилися на те, що представники навчального закладу зовсім не звертають увагу на стан учнів.

Джерело: 7mednews

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News