Щодня людині рекомендується випивати від 1,5-2 літрів води. Дивно, але багато людей ігнорують це правило. Чисту воду вони замінюють чаєм, кавою, газировками та іншими напоями.

Фахівець з харчування Алі Каллен пояснив, що нестача води в організмі може вплинути на сечостатеву систему. Про проблеми може сигналізувати бажання сходити до туалету, але невеликий обсяг сечі. Це означає, що вона надто концентрована і починає дратувати слизову оболонку сечового міхура.

Захворювання може вказувати і колір сечі. У здорової людини вона буде світло-жовтого кольору ближче до прозорого. Темний колір вказує або на нестачу води в організмі, або на хворобу, що розвивається. Специфічний запах і каламутність явно свідчать про інфекцію сечового міхура – циститу.

Читайте також:  12 продуктів, які забезпечать вас енергією на весь день

Лікар додав, що регулярне спорожнення сечового міхура не дозволяє бактеріям надовго затримуватись в організмі. Пити воду тоннами теж не варто, тому що в цьому випадку ви ризикуєте перевантажити нирки. Однак об’єму 2-3 літри протягом дня рекомендується дотримуватися.

Крім того, не лише склянка води зволожує організм. Необхідно додавати до раціону продукти з високим вмістом вологи – овочі, фрукти та ягоди. У щоденному меню має бути менше солі, яка затримує воду в організмі.