Рівна постава і здоров’я хребта безпосередньо залежать від того положення, в якому ви найчастіше перебуваєте. Якщо ви цілий день сидите в незручному кріслі, ваша постава з кожним днем псується, особливо це стосується офісних працівників, їм  краще вибирати ортопедичне офісне крісло. Здоров’я спини — запорука гарного самопочуття. Здоровий хребет — це каркас нашого організму, запорука прекрасного самопочуття і профілактика дуже багатьох захворювань. В італійській компанії, виготовляючи ортопедичні крісла Кулік Сістем, подбали про ваше здоров’я, тут виробляють ергономічні крісла, вони зручні і правильні.

Ергономічні крісла, ціни та способи оплати

Гроші можна економити на чому завгодно, але не на тому, від чого залежить ваше здоров’я. Ціни ергономічних крісел не особливо відрізняються від звичайних, але все-таки вони трохи дорожче. Зате користі від них більше, і термін їх служби довше, приблизно, 10 років. Ціна може бути від 5000 грн. до 60 000 грн, бувають акції та знижки, завдяки яким ціни стають ще доступнішими. Вартість залежить від деяких характеристик, наприклад, найдорожчі крісла виконані з натуральної шкіри крокодила, а в цілому, всі функції однакові. Компанія Кулік Сістем  дає можливість придбати крісло в розстрочку, оформити кредитування та виплату частинами.

Функцiї ортопедичних крісел Кулік Сістем: 

  • знижують напругу на шийний відділ;
  • коригують поставу;
  • підтримують поперековий відділ;
  • знижують навантаження на куприк;
  • забезпечують циркуляцію повітря;
  • контролюють правильне положення таза;
  • забезпечують повний комфорт;
  • дозволяють відпочити спині;
  • зберігають природну гнучкість хребта.

Організація пропонує: дитячі, бізнес і нано крісла — це антибактеріальні меблі, вони глибоко обробляються іонами срібла, які блокують проникнення вірусів і бактерій.

Чому важливо, щоб крісло було ергономічним

Таке крісло значно відрізняється від звичайного. Простий стілець створює велике навантаження на все тіло, тому виникають болі в спині, м’язах. Ергономічне крісло, навпаки, допомагає позбутися від болю в області шиї, рук і ніг, а ще дає можливість розслабитися всьому тілу. Такі меблі ідеально підійдуть для відпочинку і для роботи. У Кулік Сістем вам допоможуть вибрати з величезної колекції індивідуальний варіант саме для вас. Для цього потрібно залишити на офіційному сайті заявку і вказати свій зріст, вагу, стать та інше.
Головне, вибирайте тiльки якісні меблі для сидіння, ергономiчнi крiсла дуже корисні для здоров’я. 

*На правах реклами