Онлайн калькулятор сумісності продуктів харчування. Проста таблиця сумісності одних продуктів харчування з іншими.

  • ЧЕРВОНИЙ – погана сумісність продуктів;
  • ЖОВТИЙ – нейтральна сумісність;
  • ЗЕЛЕНИЙ – хороша сумісність.

+
Сумісність продуктів:

Таблиця сумісності продуктів харчування

 Назва продукту1234567891011121314151617
1М'ясо, риба, птиця                 
2Зернобобові                 
3Масло вершкове, вершки                 
4Сметана                 
5Олія рослинна                 
6Цукор, кондитерські вироби                 
7Хліб, крупи, картопля                 
8Фрукти кислі, помідори                 
9Фрукти напівкислі                 
10Фрукти солодкі, сухофрукти                 
11Овочі зелені і некрохмалисті                 
12Овочі крохмалисті                 
13Молоко                 
14Кисломолочний сир, кисло-молочні продукти                 
15Сир, бринза                 
16Яйця                 
17Горіхи                 


Дуже часто незнання цих правил призводить до того, що за обідом люди з’їдають спочатку тарілку сиру з хлібом, потім гороховий суп з м’ясом, з картоплею і теж з хлібом, потім кашу, запивають все це солодким компотом або, ще краще, соком ( а то, і з тістечком! ) і, нарешті, заїдають апельсином або яблуком (говорять, “корисно” …).

Знайома картина, чи не так? Але в результаті такого «обіду» жоден з перерахованих продуктів не може бути нормально переварений і засвоєний! Отримані калорії ледве-ледве перекриють витрати на травлення і нейтралізацію шлаків, видільна система буде стогнати від потоку отрут, що утворюються при псуванні їжі в шлунку і в кишечнику.

Яблуко, наприклад, з’їдене на порожній шлунок, покидає його вже через 15-20 хвилин, апельсин ще швидше. А що відбувається, коли фрукти потрапляють в переповнений шлунок, тобто після іншої їжі? Вони не можуть просунутися в кишечник і через ті ж 15-20 хвилин просто починають гнити.

Решту продуктів в нашому прикладі співвідносяться між собою не краще. Сир – горох, сир – м’ясо, горох – м’ясо, хліб – м’ясо і т. Д. – всі ці поєднання надзвичайно невдалі.

Основоположник теорії роздільного харчування на Заході Герберт Шелтон, роботами якого нині користуються дієтологи всього світу, писав:

«… Ми не отримуємо користі від їжі, яка не засвоюється. Їсти і в той же час псувати продукти в травному тракті – марна трата їжі. Але ще гірше – зіпсована їжа приводить до утворення отрут, які дуже шкідливі … Вражаюча кількість випадків харчової алергії зникає повністю, коли хворі починають їсти їжу в правильних поєднаннях. Такі люди страждають не від алергії, а від не засвоєння їжі. Алергія – це термін, який застосовується до білкового отруєння. Ненормальне травлення несе в кровоносний потік не поживні речовини, а отрути … »

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: КАЛЬКУЛЯТОР КАЛОРІЙНОСТІ ПРОДУКТІВ