Численні дослідження показують, що певні продукти можуть спричинити безпліддя і у чоловіків, і у жінок. Постарайтеся їсти таку їжу якомога рідше.

Перешкодити завести дітей можуть багато чинників. У тому числі продукти, які ви їсте щодня. Ось чого вам потрібно уникати, якщо ви побоюєтеся безпліддя, пише alwatanvoice.

Червоне та перероблене м’ясо. Наукові дослідження демонструють, що через вживання яловичини, ковбаси, хот-догів може виникнути безпліддя. Пов’язано це з тим, що до складу переробленого та червоного м’яса входить безліч жирів, що спричиняють порушення роботи статевих органів.

Випічка. Це торти та тістечка, особливо якщо в них є маргарин або вони смажені. Згідно з медичними дослідженнями, жінки, які люблять випічку з вуглеводами, на 73% вища за ймовірність безпліддя та овуляції.

Напої із цукром. При вживанні не менш ніж семи таких напоїв на тиждень, як з’ясували вчені, рівень фертильності і жінок і чоловіків сильно знижується. Також дослідження, проведене департаментом епідеміології Школи громадської охорони здоров’я університету Бостона, продемонструвало, що при частому вживанні солодких напоїв загальна кількість запліднених і зрілих яйцеклітин зменшується.

Молочні продукти. Але лише деякі. Це стосується жирних продуктів. Відомо також, що чоловік вживатиме багато молока та сиру, то у нього може знизитися якість сперми.