Цей овоч може стати гідним і корисним доповненням для будь-якої дієти. Він насичений нутрієнтами, які зміцнюють здоров’я різними способами.

Не так давно з’явилося дослідження, яке довело, що броколі допомагає битися проти шизофренії. У цьому хрестоцвітному овочі міститься компонент під назвою сульфорафан, який виправляє хімічний дисбаланс в мозку, пов’язаний з шизофренією.

Броколі зміцнює серцево-судинне здоров’я, щоб також підтверджено в ході досліджень. Це відбувається за рахунок зниження артеріального тиску і скорочення рівня тригліцеридів.

Особливо корисно налягати на броколі людям, що страждають від запальних процесів. За рахунок антиоксиданту під назвою глюкорафанин цей овоч бореться із запаленнями і зміцнює імунну систему у боротьбі з окислювальним стресом.

Броколі прекрасно підходить для зміцнення травного здоров’я. Обов’язково додайте цей овоч в різні страви, особливо якщо ви часто стикаєтеся з такими проблемами, як запори, виразки, гастрит і навіть рак кишечника.

Нарешті, броколі чудово вписується в раціон діабетиків. Він знижує рівень інсуліну і знижує окислювальний стрес, а також кількість тригліцеридів, що дуже важливо при контролі діабету.

Джерело: МедікФорум