ГоловнаНовини Здоров'яЧи допомагають часник, вітаміни і ефірні олії захиститися від коронавірусу

Чи допомагають часник, вітаміни і ефірні олії захиститися від коронавірусу

Незнання народжує міфи, міфи призводять до помилкових дій. У надзвичайних ситуаціях помилки можуть дорого коштувати. Як же взаємодіють з інфекцією часник, вітаміни і ефірні олії, чи допомагають вони в боротьбі з вірусом.

Профілактика

Почнемо з часнику. ГРВІ, в тому числі і короновірусна інфекція, не вампір і не казкова істота. Відігнати її часником не вдасться. Але часник містить в собі деяку кількість корисних вітамінів, мікроелементів і фітонцидів, які можуть виявитися корисними для вашого імунітету. Крім того, запах з’їденого часнику зможе утримати на безпечній відстані занадто завзятих шанувальників.

Вітаміни не борються з інфекцією, але вони можуть бути корисні імунітету. Особливо вітамін С і набір мікроелементів від заліза і магнію до цинку. Виберіть собі який-небудь відповідний вітамінно-мінеральний комплекс. Порадьтеся з лікарем, якому довіряєте.

Читайте також:  Названі види чаю для більш інтенсивного спалювання жиру

Ефірні олії. Вони дуже хороші, як антисептичні, противірусні та антибактеріальні засоби. Звичайно, не потрібно їх приймати всередину, але розумне зовнішнє застосування, розпорошення їх в приміщенні і пара крапель на носовичок стануть додатковими бар’єрами на шляху вірусної інфекції.

Про домашніх вихованців. Вони не переносять COVID-19, не підозрюйте їх у тому, що вони не можуть зробити. А так як за прогнозами режим самоізоляції може тривати скільки завгодно довго, у зв’язку з можливими новими хвилями в червні і липні, бережіть всіх, хто з вами поруч.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News