Постійне бажання спати виникає, як захисна реакція організму на стрес і втому, як наслідок малорухливого способу життя, авітамінозу або прийому деяких медикаментів. Але є ймовірність, що вас хилить в сон тому, що ви захворіли. На які хвороби вказує підвищена сонливість днем.

Порушення в роботі ендокринної системи, діабет, гормональні збої, що супроводжуються ожирінням, виражені постійним сонним станом. Необхідно звернутися до ендокринолога.

Захворювання серцево-судинної системи, ішемічна хвороба серця, гіпертонія і гіпотонія нестабільність серцевого ритму і артеріального тиску теж хилять людину в сон, який не дає відчуття відпочинку. Після пробудження, ви знову хочете спати. Зверніться до кардіолога.

Захворювання нирок, печінки, шлунково-кишкового тракту, запальні захворювання і злоякісні новоутворення теж не залишать Вам енергії на бадьорість. Корисніше буде прокинутися, звернутися до лікаря і зайнятися лікуванням.

Неврози, депресивні стани, анемія і авітаміноз не доставляють особливої радості під час неспання. Людина прагне сховатися в сон. Знайдіть шляхи вирішення проблеми.

І, нарешті, вірусні інфекції, вражаючи ваш організм, прагнуть забрати його в царство сну. У цьому є розумна реакція нашого тіла. Воно відпочиває, даючи час відновитися ураженим вірусом органам, виводить токсини і набирається сил для життя після хвороби. І, все-таки, краще допомогти своєму організму і звернутися до лікаря.