Практично кожен мріє повернути час назад, зупинити старіння, зберегти молодість і красу шкіри. Саме вона є одним із головних показників віку, тому фахівці настійно рекомендують приділяти її стану особливу увагу. На жаль, зупинити зміну клітин усе ж неможливо, але цілком реально уповільнити цей процес і трохи продовжити молодість. Допоможуть не лише ін’єкції й хірургічні операції. Набагато більш безпечні й щадні методи пропонує сучасна неінвазивна косметологія. Наприклад, мікроструми або, як їх ще називають, мікротоки для обличчя.

У чому полягає догляд за шкірою обличчя

У кожної людини є хронологічний і біологічний вік, і це зовсім різні речі. Перший показує фактично прожитий час, а другий є показником того, що відбувається всередині: хорошого самопочуття, здорового зовнішнього вигляду й енергії. Завдяки досягненням косметології ми в силах коригувати саме біологічний вік.

Багато в чому процеси старіння визначає генетика, але не мало залежить від хорошого догляду. На старіння впливають такі чинники, як харчування, спосіб життя, стрес, екологія та інші. На стані шкіри позначається й біологічний вік. З часом вона втрачає блиск і пружність, стає більш тьмяною, в’ялою, сухою, з’являються зморшки й пігментація. Призупинити старіння епідермісу можна при правильному домашньому догляді й певному способі життя.

Для краси та здоров’я необхідно відмовитися від шкідливих звичок, налагодити режим сну і випивати достатньо води. Для регенерації тканин потрібне регулярне зволоження зсередини та ззовні. Важливо збалансувати раціон харчування та підтримувати баланс усіх цінних мікроелементів. Бути активним, бо під час спортивних тренувань клітини забезпечуються киснем.

Не варто забувати та про правила домашнього догляду. Необхідно зволожувати обличчя кремом щоденно. Для кожного типу шкіри свої продукти, тому до їх правильного вибору варто підійти з особливою увагою. Потрібні креми з високим вмістом вітамінів, особливо вітаміну А, і колагену. Сонцезахисні креми допомагають уберегтися від впливу прямих сонячних променів, сприяють уповільненню фотостаріння.

Салонний догляд для краси й молодості

Не менш важливо знайти свого косметолога. Поєднання активних формул і високотехнологічного обладнання, а також досвід і професіоналізм лікаря — запорука здоров’я і привабливого зовнішнього вигляду протягом довгих років. Має значення й регулярність процедур для омолодження. На першому місці серед них апаратний ліфтинг- https://caci-ukraine.com.ua/firmennaya-proczedura-liftinga/.

Це підтяжка в’ялої шкіри, повернення їй тонусу й еластичності. На відміну від уколів і операцій, безопераційний ліфтинг не несе дискомфорту й серйозних ризиків для здоров’я. Після нього не залишається набряків, швів і ранок, не треба проходити реабілітацію й чекати, поки тканини загоються. Помітний ефект видно вже на першому сеансі в кабінеті косметолога.

caci-martina-sped-jowl-lift--1024x683.png

Найбільш популярний і результативний курс — мікрострумова, або як її ще називають, мікротокова терапія. Омолодження відбувається внаслідок активного впливу низькочастотних електричних імпульсів. Мікроструми впливають безпосередньо на клітинну мембрану. Вони стимулюють її продукувати нові клітини, збільшують синтез АТФ і транспорт амінокислот, поліпшують кровообіг і насичення тканин киснем.

Епідерміс стає зволоженим, гладким, рівним, еластичним, в’ялість м’язів проходить. Розгладжуються зморшки, заломи, усуваються припухлості й темні кола. Овал обличчя виглядає більш окресленим та, чітким.

Компанія CACI International — лідер на ринку косметологічного обладнання. Серед процедур, які пропонує компанія, є й мікротокова терапія. Апарат CACI Synergy з технологією S.P.E.D одночасно застосовує терапевтичну дію мікрострумів і LED-терапії. Це дає омолодження обличчя й шиї всього за одну годину.

*На правах реклами