Процедура очищення язика зараз стає все більш популярною. Докладніше про цю процедуру та її користь для здоров’я порожнини рота розповів Сундіп Патель, косметичний стоматолог та керівник SmileStraight.

Завдяки так званому зіскрібку язика ви можете очистити язик і позбутися різних шкідливих бактерій. Звичайно, ця процедура не така важлива, як чистка зубів, але експерти все одно радять до неї вдаватися щодня. Пов’язано це з тим, що шкідливі бактерії здатні призвести до карієсу та запалення ясен.

Язик, за словами стоматолога Сундипа Пателя, можна чистити за допомогою зубної щітки або рідини для полоскання рота. Однак спеціальний скребок для язика може мати певні переваги. Вся справа в тому, що подібний інструмент прибирає будь-які бактерії, що знаходяться на язиці.

Найкраще прибирати бактерії з язика вранці та ввечері. Це дозволить попередити у майбутньому запалення ясен, взагалі будь-які проблеми з яснами, карієс, неприємний запах з рота.

Крім того, наукові дослідження показали, що завдяки очищенню язика покращується почуття смаку. Тобто язик починає краще розрізняти продукти та їх смак.