Напередодні майбутнього сезону грипу дуже важливо зміцнити імунітет, щоб знизити ризик зараження. І ось 5 продуктів харчування, які допоможуть досягти бажаного.

Почнемо з традиційного і навіть кілька очевидного для багатьох українців часнику. Цей продукт є одним з найефективніших природних засобів боротьби з бактеріями і вірусами. Наші бабусі були праві-часник скорочує небезпеку застудитися або підхопити грип, оскільки містить натуральний хімічний інгредієнт аліцин, що бореться з бактеріями і грибками.

Трохи меншою ефективністю в цьому плані має імбир, у якого теж є протизапальні властивості. Вживання імбиру зменшує ризик застуди та грипу. Найчастіше пийте імбирний чай в зимовий сезон.

Гриби теж повинні входити в раціон людини, який хотів би знизити небезпеку зараження застудою або грипом. Це чудовий продукт для зміцнення імунітету, оскільки гриби багаті такими корисними компонентами, як ніацин, селен, рибофлавін, а також найважливіший для здоров’я вітамін D.

Обов’язково купуйте в магазині йогурти з пробіотиками, оскільки наука вже довела роль “хороших” бактерій в піддалися бродінню продуктах в справі зміцнення імунітету. А від фортеці імунітету залежить і загроза зараження.

Ну і завершує наш список спеція під назвою куркума. Численні дослідження доводили протизапальну, антиоксидативну і зігріваючу дію спеції. Куркума значно зменшує ймовірність захворювання на грип, тому її слід частіше додавати в супи, чай або каррі.

Джерело: МедікФорум