ГоловнаНовини Здоров'яДе взяти вітаміни взимку. Вітамін E

Де взяти вітаміни взимку. Вітамін E

Ймовірно, ви отримуєте достатню кількість вітаміну Е, але, якщо це не так, ви можете потрапити в серйозну ситуацію. Для засвоєння вітаміну Е вашому тілу потрібен жир, тому люди з певними проблемами травлення можуть не отримувати необхідну їм кількість. Дефіцит вітаміну Е може зробити шкідливий вплив на ваші нерви, очі і імунну систему.

Насіння

Як отримати з їжі вітамін Е

Найкращим джерелом вітаміну Е є олія зародків пшениці. Крім того, ви можете отримати його з:

  • насіння соняшнику,
  • мигдалю,
  • сафлорова олія,
  • фундука,
  • арахісової олії,
  • шпинату.
Лосьйони та лікарські засоби

Масла та лосьйони з вітаміном Е можуть допомогти при запальних процесах і посилити захист вашої шкіри, наприклад, захистити її від сонця. Але це стосується тільки натуральних інгредієнтів, а синтетичні похідні не працюють. І, якщо ви приймаєте вітамін Е перорально, ви отримаєте не зовсім той результат, який ви могли б отримати, наносячи його на вашу шкіру. Якщо ви приймаєте препарат вітаміну Е, він буде краще засвоюватиметься, якщо ви приймаєте його разом з вітаміном С.

Допоможе вітамін Е вивести мій шрам?

Шрам

Оскільки вітамін Е корисний для вашої шкіри, волосся і нігтів, тому розглядається спосіб його застосування для запобігання утворення рубців. Ймовірно, він може вам допомогти, але доказів цього недостатньо. Деякі лікарі попереджають про те, що цей вітамін може викликати алергійну реакцію.

Допоможе вітамін Е в боротьбі з моїми захворюваннями?

Ймовірно, ви чули про те, що з допомогою вітаміну Е можна вилікувати або запобігти виникненню багатьох захворювань, починаючи від серцевих хвороб і раку до хвороби Альцгеймера. Але дослідження говорять про те, що це не так. Тому розраховуйте тільки на поліпшення стану вашої шкіри, волосся і нігтів. Якщо виявиться, що він допомагає чомусь ще, це буде вашим бонусом.

Лікарські взаємодії вітаміну Е

Таблетки

Якщо ви приймаєте які-небудь ліки, поговоріть зі своїм лікарем, перш ніж приймати вітамін Е. Це особливо важливо, якщо ви проходите курс хіміотерапії або променевої терапії, або якщо ви приймаєте препарати, що розріджують кров.

Джерело: zdorovieinfo