Дієтолог Олена Соломатіна розповіла, при яких хворобах не можна їсти курячі яйця. За її словами, даний продукт безпечний для здоров’я, але при наявності ускладнюючих факторів може зашкодити здоров’ю.

Фахівець зазначила, курячі яйця є високоалергенним продуктом, а тому, якщо людині протипоказано їх вживання, слід дотримуватися рекомендацій лікарів. Крім цього, виключити їх з раціону повинні ті, у кого діагностований високий холестерин. У людей, що не мають даної проблеми, лецитин не дозволяє органічному речовині осідати на стінках судин, але ті, хто знають про його підвищеному рівні, повинні скоротити кількість з’їдених жовтків.

Шкоди здоров’ю можна заподіяти і в тому випадку, якщо людина хворіє на діабет. У них пошкоджені судини, а це підвищує ризики атеросклерозу. Особливу обережність повинні проявляти ті, у кого хвора печінка або жовчний міхур, а також загострений панкреатит.

Читайте також:  Група крові певним чином пов'язана з алкоголізмом

Проте, навіть не маючи захворювань, люди повинні обмежувати себе при вживанні яєць. Американські фахівці радять не їсти більше 2-3 на тиждень, а дітям у віці до року їх і зовсім давати не можна.

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News