Експерти радять додавати м’яту до свого раціону з кількох причин. Насамперед тому, що в ній міститься багато вітамінів, антиоксидантів, заліза.

М’ята має безліч лікувальних властивостей. Ось деякі з них.

Захищає від проблем із травленням. Відомо, що м’ята покращує секрецію та активність слинних залоз, ферментів, позбавляє нетравлення шлунка та від метеоризму. Позитивно впливає ця рослина і стан порожнини рота.

Лікує респіраторні захворювання. Поліпшить стан при респіраторних інфекціях, ознаках астми, знімає закладеність носа, полегшує кашель, виводить мокротиння, прискорює одужання.

Діє як болезаспокійливе. Завдяки м’яті ви зможете розслабитися, позбавитися болю або полегшити його (при менструації). Загоює м’ята також при грудному вигодовуванні тріщини на сосках.

Читайте також:  5 «ранніх» ознак, які сигналізують про інсульт

Знижує масу тіла. Крім цього, м’ята симулює роботу речовин, які відповідають за розщеплення поживних елементів, що надходять разом з їжею, а також допомагає в їх перетворенні на корисну енергію.

Доглядає волосся і шкіру. Відомо, що екстракт м’яти – це хороше джерело антиоксидантів та каротиноїдів. Вони перешкоджають випаданню волосся і прискорюють його зростання. Крім цього, м’ята очищає шкіру, заспокоює її, зменшує свербіж, висипання, запалення, ефективна при рятуванні рубців.

Бореться із депресією. Запах м’яти заспокоює, знижує стрес, стимулює вироблення «гормону щастя» серотоніну.

Знижує кров’яний тиск. Все завдяки тому, що листя м’яти містить багато калію.

Читайте також:  Бажаєте прожити до 100 років? Є лише два секрети

Бореться нудотою та покращує пам’ять. Крім того, аромат м’яти допоможе вам покращити розумові функції та концентрацію уваги.

Зміцнює імунну систему. У листі м’яти – багато сполук та різних поживних речовин, які покращують роботу імунної системи.