Погіршення самопочуття в міжсезоння – звичне для багатьох явище, однак, обзавівшись деякими корисними звичками, симптоми метеочутливості можна звести до мінімуму.

Експерти рекомендують не нехтувати фізичною активністю. При цьому хорошою альтернативою спортзалу буде виступати коригування звичного способу життя. Наприклад, можна відмовитися від використання ліфта і робити покупки в більш віддалений магазин.

Відмінною фізкультурою стане прибирання, що супроводжується танцями або активними рухами. Такими нехитрими способами можна не тільки забезпечити помірні фізичні навантаження, а й позбутися від зайвого стресу, який також не йде на користь метеочутливим людям.

Ще одним важливим моментом є харчування. У раціон слід додати продукти з рясним вмістом калію, магнію і кальцію. Так, в раціоні повинні бути присутніми м’ясо, риба, сезонні овочі, картопля в мундирі, листові овочі, молочна продукція, каші, ягоди, насіння, курага і банани. Також рекомендується скоротити кількість кави, чаю і солі.

Читайте також:  Визначено найшкідливішу звичку, яка веде до передчасної смерті

Крім того, обов’язково слід відстежувати артеріальний тиск. Таким чином, у метеочутливої людини буде розуміння залежності самопочуття від конкретної погоди, що допоможе правильно приготуватися до її змін.

Кожен організм унікальний. Перед застосуванням необхідна консультація лікаря.