Здоровий спосіб життя передбачає не тільки регулярні фізичні вправи, обмеження вживання алкоголю, куріння, а й дотримання дієт, що забезпечують баланс поживних речовин в організмі. Медичний експерт, дієтологиня Лорен Манакер назвала найкращий суп для зниження рівня холестерину.

Лорен Манакер пропонує ввести в раціон сочевичний суп. Лікарка пояснила, що дана страва забезпечує можливість контролювати концентрацію міститься в ньому натрію. Сочевиця вкрай корисна для серця, так як в ній присутня клітковина і калій. З цієї причини вживати цю страву рекомендується 2-3 рази на тиждень.

Названий суп забезпечує зниження рівня холестерину. Перевагою домашнього приготування їжі є можливість контролювати окремі інгредієнти. Суп з сочевиці не повинен містити продукти переробки м’яса, наприклад, ковбаси.

Страва має складатися з овочів, включаючи моркву і капусту, що забезпечить не тільки смакові якості, але і наповнить його поживними речовинами.

Продукти, отримані з м’яса шляхом переробки, вкрай негативно впливає на організм, підвищуючи рівень холестерину. В такому випадку виникає ризик захворювань серця. Для приготування сочевичного супу слід використовувати велику кількість овочів при повній відсутності ковбасних виробів.