Фахівці прийшли до висновку, що головне – це раціон. Давайте розберемося, як потрібно підкоригувати свою меню, щоб добитися відмінного результату. Дієтологи кажуть, що виснажливі дієти не допоможуть здобути перемогу над зайвою вагою.

Що ж тоді може допомогти? Отже, ось список з 6 основних навичок, які допомагають ефективно схуднути

Правило №1

Забудьте про дієти, категорично заявляють фахівці. На їх думку, багато дієт ефективні лише деякий час, а деякі навіть можуть нашкодити і привести до появи хронічних захворювань, а в результаті – до ще більшого набору ваги.

Правило №2

Їжте тільки за столом.

Читайте також:  Ця шкідлива звичка пришвидшено старить наше тіло

Просте, здавалося б правило, а скільки шкоди фігурі, якщо його регулярно порушувати.

Дієтологи стверджують, що трапеза за столом допомагає людині відчувати міру і не переїдати.

Правило №3

Ретельно жуйте

Багато звикли ставитися до цього з гумором. Проте, лікарі давно довели, чим краще пережована їжа, тим швидше людина насичується, а значить зайвого не з’їсть.

Правило №4

Замініть частину продуктів на схожі, але більш корисні

Все простіше просто. Любите ви, наприклад, солодку газовану воду. Погодьтеся, стрункості такі напої не додадуть. А якщо замінити її на прохолодну воду з додаванням лимона, відразу організму стане добре.

Читайте також:  Лікар розповіла про користь гарбуза для здоров'я

Правило №5

Перестаньте готувати багато

Величезні каструлі супу пюре і таз котлет, звичайно, позбавить вас від готування на деякий час. Але, як показують експерименти, чим більше в холодильнику живності, тим більше людина з’їдає.

Правило №6

Їжте вчасно

Про пізні вечері всім давно відомо. Але виявляється ранні сніданки також шкідливі. Справа в тому, що жири в нічний час практично не засвоюються, а значить відкладають в області живота, стегон і сідниць.