ГоловнаНовини Здоров'яДієтолог розкрила секрет ідеального та плоского живота

Дієтолог розкрила секрет ідеального та плоского живота

Качаючи прес, людина зміцнює м’язи і робить їх сильнішими, але це не допоможе животу стати плоским. Для цього потрібно робити вправу “вакуум” і правильно харчуватися.

Схуднення

Про це повідомила нутриціолог Лора Філіпова на своїй сторінці в Instagram. За її словами, до вирішення проблеми потрібно підходити комплексно.

“Качанням пресу ми зміцнюємо м’язи живота, робимо їх сильніше! Це базова і необхідна вправа. Але вона не зробить живіт плоским. Більш ефективним для підтяжки внутрішньої стінки живота є “вакуум” або “удіяна”, – написала фахівець.

Філіпова відзначила, що це вправа робиться щоранку натщесерце по 5-7 разів на повному видиху і затримці дихання, і підкреслила, що в дні менструального циклу вона заборонена.

Читайте також:  Експерти: Прийом душу більше 15 хвилин може бути небезпечним для здоров'я

За словами фахівця, перший візуальний результат буде вже через місяць регулярних вправ.

“Але ще для плоского живота вкрай важливим є харчування – надлишок простих незв’язаних вуглеводів, солодких напоїв дуже швиденько там “поселяється” у вигляді зайвого жирку”, – додала нутриціолог.

View this post on Instagram

Женский живот 🤗 тема, которая волнует и девушек, и мужчин 😂 ⠀ Кто-то любит мягкие формы, кто-то гонится за «кубиками» и «полосочками», в любом случае важно одно – красиво, когда живот подтянутый, а не свисает поверх джинс 😜 ⠀ 📌 качанием пресса мы укрепляем мышцы живота, делаем их сильнее! Это базовое и необходимое упражнение. НО это не сделает ваш живот плоским. ⠀ ✅ эффективное упражнение для подтяжки внутренней стенки живота – вакуум или удияна. Делается на полном выдохе и задержке дыхания. ВАЖНО – утром натощак и каждый день (5-7 раз). ❗️В дни цикла не делаем❗️ Первый визуальный результат уже через месяц регулярных упражнений 🙌 ⠀ 👉 Но еще для плоского живота крайне важно питание – избыток простых несвязанных углеводов, сладких напитков и т.п. очень быстренько там «поселяется» в виде лишнего жирка) Подходите к решению проблемы комплексно 🤗 ⠀ #плоскийживот #вакуум #удияна #лорафилиппова #лорафилиппова_плоскийживот #зож #нутрициолог #диетология #ппнедиета

A post shared by Лора Филиппова/ все о ПП и ЗОЖ (@filippovadietology) on

Джерело: Обозреватель

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News