Кілька факторів можуть утримувати нас від семи до дев’яти годин безперервного сну щоночі, наприклад, нестійкий графік сну, вживання напоїв з кофеїном і проблеми зі сном, такі як безсоння. Незважаючи на ці перешкоди, добре виспатися вночі не так вже й складно. Експерти зі сну вважають, що вживання певних продуктів принаймні за годину до сну може викликати сонливість і поліпшити сон протягом ночі.

  • Інжир – відмінне джерело магнію, мінералу, пов’язаного зі сном. Інжир багатий клітковиною і допомагає позбутися від нічної тяги, яка може заважати сну. Дослідження показують, що регулярне вживання інжиру також може захистити від безсоння і сприяти хорошому сну.
  • Чорнослив – багатий мінералами, які допомагають виробляти гормон, що викликає сон, мелатонін. Ці мінерали включають кальцій і магній, а також вітамін B6. Щоб швидко викликати сонливість, їжте чорнослив самостійно принаймні за 30 хвилин до сну.
  • Банан – з’їжте банан після обіду, щоб потім не перевертатися в ліжку. Магній і калій, які містяться в бананах допомагають розслабити м’язи. Вітамін B6 в бананах сприяє вивільненню більшої кількості серотоніну, що ще більше збільшує розслаблення.
  • Фісташки – містять значну кількість мелатоніну, набагато більше, ніж більшість фруктів, злаків і бобових. Більш того, фісташки повні магнію і білка, які сприяють кращому сну. Тільки не їжте занадто багато, так як зайві калорії можуть заважати сну.
  • Ромашковий чай – ромашка відома своїм заспокійливою і снодійною дією. Отже, чашка гарячого ромашкового чаю перед сном обов’язково сприяє міцному сну. Нові дослідження показують, що вживання ромашки може запобігти депресії і занепокоєнню.
Читайте також:  Медики вказали на незвичайні симптоми хвороби серця

Джерело: МедікФорум

Додайте UkrHealth в обрані джерела Додати в обрані Google News