Дієтолог Маріят Мухіна розповіла, що вживання червоного м’яса здатне привести до розвитку раку кишечника. Згідно з її твердженням, існують три продукти, які не варто поєднувати з м’ясними делікатесами.

Перш за все необхідно відмовитися від поєднання дині з м’ясом. Мухіна повідомила, засвоєння може сповільнюватися за рахунок один одного. Диня досить солодка, з цієї причини перетравлюється в роті, м’ясо – в шлунку. При цьому при попаданні в організм дині м’ясо не встигає перетравитися (для цього йому необхідно мінімум 4 години).

Солодкі продукти здатні уповільнювати дію пепсину і ферментів, що перетравлюють тваринний білок. При даному поєднанні підшлункова залоза отримує сигнал, через що виділяється інсулін для переміщення глюкози всередину клітини. Таким чином може виникнути здуття в результаті бродіння м’яса.

Продукти, до складу яких входить крохмаль, не дуже добре поєднуються з м’ясом. “Народна кухня сповнена рецептів пирогів з картоплею і м’ясом. Перший нарізається дуже тонко, але крохмаль нікуди не дівається. З цієї причини “конфліктують” ферменти м’яса і картоплі, негативно впливаючи на стан здоров’я”, – повідомила Мухіна.

Дієтолог радить вживати синій картопля, в якому мало крохмалю. Він відмінно поєднується з м’ясом. “Даний продукт збагачений клітковиною і антоціанами, які є протираковими речовинами. При вживанні більше 60 г тваринного білка в організмі утворюються канцерогени. Продукт нівелює ймовірну шкоду для здоров’я”, – заявила доктор.

Також не варто поєднувати м’ясо з молоком або сиром. “Лактоза конфліктує з тваринними білками, порушуючи функціонування шлунково-кишкового тракту”.