Дієтолог Юлія Чехоніна розповіла, які продукти не підходять для того, щоб закушувати алкоголь. За її словами, не рекомендується для цього використовувати солону їжу, що провокує відчуття спраги.

Чехоніна повідомила, що небажаною закускою є мариновані огірки, збагачені оцтовою кислотою, консервантами, підсолоджувачами. Дані компоненти є дуже агресивними, з цієї причини можуть негативно впливати на слизову оболонку шлунка, через що вранці виникають хворобливі відчуття.

“До складу солодких напоїв входить цукор, що порушує вуглеводний обмін. Варто враховувати, що міцний алкоголь має свій цукор, з цієї причини при вживанні спиртних напоїв можуть виникнути проблеми з печінкою і підшлунковою залозою”, — зазначила доктор.

Чехоніна розповіла, що помідори не є шкідливим продуктом, і їх можна використовуватися як закуску. “Так, вони мають у складі органічні кислоти, проте збагачені мінеральними солями, які допомагають виводити зайву рідину. Якщо помідори поєднувати зі спиртними напоями, то вони не становлять небезпеки”, – заявила дієтолог.